20% попуст на 6 пакувања (96 капсули) Кимбо кафе со вкус по избор + бесплатна достава од Кимбо Македонија во вредност од 1794 ден. по цена од 1434 ден.

Вредност

1794 ден.

Попуст

20%

Заштеда

360 ден.

 • Томе Арсовски 49 локал 7

  Одведи ме таму

  075 20 40 60

  kimbo@espresso.mk

Добивате

6 пакувања (96 капсули) Кимбо кафе со вкус по избор + бесплатна достава

*едно пакување на кафе има 16 капсули

*достапни вкусови на кафе: наполи, безкофеинско, долче, сублиме

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава низ цела Македонија!
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите купон и пин кодот на е-маил kimbo@espresso.mk заедно со податоците за достава (име и презиме, адреса, контакт број) или да се јавите на 075 204 060

Опис

Достапни вкусеви:

 • Наполи: Висококвалитетно потекло на кафе печено по традицијата на Наполи со интензивна крема и арома.
 • Безкофеинско: Полн вкус на типично кафе, танка крема и остра арома.
 • Долче: Мешавина на висококвалитетно кафе, благ и добар баланс со богата и деликатна арома.
 • Сублиме: Фина 100% арабика со перфектен баланс од деликатен вкус и арома со ноти на бадем со кадифен кајмак.

Одберете висококвалитетно селектирано кафе со контролирано потекло и уверете се во прекрасниот вкус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.