Грижете се за вашето тело! 50% попуст на преглед + кинези терапија + електро терапија од Fit Physiotherapy во вредност од 1400 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

701 ден.

Преостанато време

 • Лазар Трповски 1-5-6/2/3, Скопје

  Одведи ме таму

  075 247 243

  physiotherapy@gmail.com

Добивате

Преглед + кинези терапија + електро терапија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2021 до 22.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи и за мажи и за жени

Опис

Цервикална спондилоза е термин кој означува оштетување на зглобовите во вашиот врат, исто така познат како вратен остеоартрит. Оваа состојба вообичаено се јавува кај индивидуи постари од 40 години и прогредира со тек на процесот на стареење.
Без соодветен третман,знаците и симптомите на вратната спондилоза може да прогредираат или пак да се повлечат. Целта на третманот е да се намали болката и да се превенира перманентно оштетување на нервите или `рбетниот мозок.

(Кинези терапија КТ) е терапевтска алатка и станува се попопуларна во спортската арена.  се користи долго време за превенција и третман на спортски повреди. КТ не се користи само за спортски повреди, туку и за различни други услови. Постојат многу предложени придобивки за КТ, вклучително и: олеснување на проприоцепција; намален замор на мускулите; олеснување на мускулите; намалена задоцнето појава на болка во мускулите; инхибиција на болка; засилено заздравување, како што се намалување на едемот и подобрување на лимфната дренажа и протокот на крв.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.