20% попуст на Lamy Joy наливно калиграфско пенкало од Кинг Санг Ентерпрајс во вредност од 1162 ден. по цена од 930 ден.

Цена

930 ден.

Вредност

1162 ден.

Попуст

19%

Заштеда

232 ден.

Купени: 1

 • Ул. 9ти Мај бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  077 699 098

  info.tt.mk@gmail.com

Добивате

Lamy Joy наливно калиграфско пенкало

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 03.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од продавницата

Опис

Убавиот ракопис е одраз на личноста и индивидуалноста. Lamy Joy е наливно калиграфско пенкало кое инспирира убаво и креативно пишување. Доаѓа со врв од 1.5 мм

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.