15% попуст на хемиско пенкало Lamy Safari од Кинг Санг Ентерпрајс во вредност од 608 ден. по цена од 516 ден.

Цена

516 ден.

Вредност

608 ден.

Попуст

15%

Заштеда

92 ден.

 • Ул. 9ти Мај бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  077 699 098

  info.tt.mk@gmail.com

Добивате

Хемиско пенкало Lamy Safari

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 03.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од продавницата

Опис

Безвременскиот дизајн и совршената ергономија се причините зошто Lamy Safari е едно од најпопуларните пенкала. Одлично хемиско пенкало за секојдневна употреба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.