20% попуст на хемиско пенкало Lamy Screen 2 во 1 во боја по избор од Кинг Санг Ентерпрајс во вредност од 1224 ден. по цена од 979 ден.

Цена

979 ден.

Вредност

1224 ден.

Попуст

20%

Заштеда

245 ден.

 • Ул. 9ти Мај бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  077 699 098

  info.tt.mk@gmail.com

Добивате

Хемиско пенкало Lamy Screen 2 во 1 со силиконски врв за екрани на допир во боја по избор:

 • сива
 • бела
 • сина
 • црвена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 03.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од продавницата

Опис

Ракување со телефон или запишување на порака - може да ги задоволи сите потреби на модерното работење.Овој иновативен двостран механизам комбинира хемиско пенкало од едната страна и силиконски врв за екрани на допир од другата страна Пенкалото е достапно во четири бои сива, бела, сина и црвена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.