20% попуст на наливно пенкало Lamy Lx во боја по избор: златна или розево + футрола златна од Кинг Санг Ентерпрајс во вредност од 3013 ден. по цена од 2410 ден.

Цена од

2410 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3013 ден.

Попуст

20%

Заштеда

603 ден.

Купени: 1

 • Ул. 9ти Мај бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  077 699 098

  info.tt.mk@gmail.com

Добивате

Наливно пенкало Lamy Lx во боја по избор + футрола

 • Боја: златна
 • Боја: розева златна

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 03.09.2019

 

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од продавницата

 

Опис

Lamy Lx е модерно наливно пенкало изработено од алуминиум со челичен врв. Достапно е во две бои: златна и розево-златна. Доаѓа спакувано во футрола.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.