Остани здрав! Ослободете се од болките! 31% попуст на киропрактички третман со професионален физиотерапевт од Физио Динамик во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

img

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 9

Добивате

Киропрактички третман со професионален физиотерапевт

*Повеќе за третманот прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2023 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Киропрактиката е форма на алтернативна медицина и е всушност дел од мануелната терапија. За нејзин пронаоѓач се смета Даниел Давид Палмер, иако таа влече корени од таканаречените "местачи" или "железничари". Научниците имаат докажано дека таа може да помогне кај одредени заболувања на мускуло-скелетниот систем, преку низа на процеси кои се случуваат во телото после третманот. Најчесто се користи на самиот почеток на вашата рехабилитација. Физиотерапевтот ќе одреди колку вакви третмани се потребни за да се постигне максимален ефект.  Киропрактиката е само алатка која ние физиотерапевтите ја користиме за да го убрзаме и зголемиме процесот на заздравување. Таа секогаш треба да се комбинира со физикална терапија, кинезитераписки вежби и масажи за да се постигне траен ефект.

После третманот очекувајте ги следниве промени: 

 • Поквалитетен сон
 • Намалување на стресот
 • Зголемување на подвижноста
 • Намалување на болките
 • Подобрено држење на телото
 • Зголемен имунитет
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.