50% попуст на кислороден третман во хипербарична комора во "Специјализиран ХБО2Т-центар" во вредност од 2400 ден. по цена од 1200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на кислороден третман во хипербарична комора во "Специјализиран ХБО2Т-центар" во вредност од 2400 ден. по цена од 1200 ден.

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,200 ден.

Купени : 19

 • бул. Јане Сандански бр. 7/1 локал 3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 2460 029; 2462 065

 • hbo2t-centar@t-home.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 09:00 - 13:00

Добивате

Кислороден третман во хипербарична комора (времетраење: 1 час)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.12.2016 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Клиентите и комората се подготвуваат 30 мин. пред изведувањето на секој третман.
 • Центарот нема да работи од 01 до 08 јануари

Опис

100% кислород за 100% здравје!

Ве гуши ли брзиот живот, стресот и загадениот воздух кој е постојано околу нас? Дали знаете дека чистиот кислород е најмоќната лековита сила во природата? Вдишете длабоко и разбудете го вашето тело, ум и дух со стопроцентен кислород. ХБО2Т центарот нуди хипербарични кислородни третмани кои повеќекратно ја зголемуваат концентрацијата на кислород во крвта, помагајќи му на вашето тело самото да се подмлади на природен начин.

Што се хипебарични кислородни третмани - ХБО2Т?

Хипербаричен кислородентретман е процес при кој дишете сто процентен кислород во баро-комора. Притисокот во комората еповисок од атмосферскиот, овозможувајќи му накислородот за 20 пати повеке да се раствори во крвната плазма и при тоа да ја намали или сосема да ја отстрани хипооксијата односно да ја ВРАТИ ВО ЖИВОТ секоја ваша клетка.

Фонтана на младоста

Хипербаричната оксигенација е едноставен и природен начин да го стимулира создавањето на колагенот кој е толку потребен на вашата кожа, давајќи и младешки сјај и еластичност. Хипербаричните кислородни третмани се вистинска алтернатива за хемиските козметички препарати и скапите естетски хируршки интервенции, а притоа се едноставни, релаксирачки, ефектни и безбедни.

Дишење сто процентен кислород ви дава:

 • Кожа со младешки сјај и еластичност
 • Намалување и на најдлабоките брчки
 • Намалување на телесната тежина
 • Намалување на болестите поврзани со стареење
 • Забавено стареење
 • Прочистување и детоксификација на организмот
 • Физичка и ментална кондиција
 • Убав сон и утро со насмевка
 • И многу други позитивни ефекти кои сами ке ги откриете
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ