Ревитализирајте ја вашата кожа со хипербарични кислородни третмани! 50% попуст на кислороден третман со чист кислород во хипербарична комора во Специјализиран ХБО2Т-центар во вредност од 2400 ден. по цена од 1200 ден.

Вредност

2400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1200 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

 • бул. Јане Сандански бр. 7/1 локал 3

  Одведи ме таму

  2460 029; 2462 065

  hbo2t-centar@t-home.mk

Добивате

Кислороден третман во хипербарична комора (времетраење: 90 мин.)

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.09.2019 до 26.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Клиентите и комората се подготвуваат 30 мин. пред изведувањето на секој третман
 • Еден корисник може да купи само еден купон

Опис

Третмани со чист кислород во хипербарична комора за ревитализација на кожата и телото

Ако се прашувате како им успева на познатите личности да и по 45 годишна возраст изгледаат совршено, за тоа е заслужен КИСЛОРОДОТ. Многу од нив не кријат дека секојдневно вдишуваат чист кислород во центрите за детоксикација.

Кислородот го храни телото, го поттикнува имуниот систем и ги уништува токсичните материи.

Без адекватниот кислород во ткивата, природниот физиолошки  процес  не функционира правилно, се намалува функцијата на ткивата и доаѓа до нивно оштетување, се забавува заздравувањето, кожата станува сува и опуштена, се забрзува стареењето и појавата на брчки, се појавува замор и разни други симптоми.

Како резултат на антиоксидантното дејство на кислородот, телото се чисти од токсичните супстанции. Изумрените клетки се исфрлаат,  започнува регенерација на кожното и поткожното ткиво и притоа се намалуваат брчките на лицето и вратот, исчезнуваат лошите кругови околу очите. Сето тоа допринесува кожата да изгледа млада и сјајна.

Тајната на Хипербаричните  кислородни третмани (HBO2T), е моќната оксигенација  и детоксикација од отровите што најмногу му штетат на нашето тело. Промовира релаксација, го стимулира процесот на регенерација и го зајакнува имунитетот. Го намалува заморот, ја зголемува енергијата и издржливоста. На тој начин се успорува процесот на стареење на кожата, се зголемува тонусот, антибактериското дејство, се чистат акните.

Најважно е тоа што не постојат контраиндикации, сите возрасни групи лесно можат да ја искористат оваа терапија и да се уверат во оваа чудотворна метода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.