Ревитализирајте ја вашата кожа со хипербарични кислородни третмани! 50% попуст на кислороден третман со чист кислород во хипербарична комора во Специјализиран ХБО2Т-центар во вредност од 2400 ден. по цена од 1200 ден.

Цена

1200 ден.

Вредност

2400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1200 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

 • бул. Јане Сандански бр. 7/1 локал 3

  Одведи ме таму

  2460 029; 2462 065

  hbo2t-centar@t-home.mk

Добивате

Кислороден третман во хипербарична комора (времетраење: 90 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.09.2019 до 26.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Клиентите и комората се подготвуваат 30 мин. пред изведувањето на секој третман
 • Еден корисник може да купи само еден купон

Опис

Третмани со чист кислород во хипербарична комора за ревитализација на кожата и телото

Ако се прашувате како им успева на познатите личности да и по 45 годишна возраст изгледаат совршено, за тоа е заслужен КИСЛОРОДОТ. Многу од нив не кријат дека секојдневно вдишуваат чист кислород во центрите за детоксикација.

Кислородот го храни телото, го поттикнува имуниот систем и ги уништува токсичните материи.

Без адекватниот кислород во ткивата, природниот физиолошки  процес  не функционира правилно, се намалува функцијата на ткивата и доаѓа до нивно оштетување, се забавува заздравувањето, кожата станува сува и опуштена, се забрзува стареењето и појавата на брчки, се појавува замор и разни други симптоми.

Како резултат на антиоксидантното дејство на кислородот, телото се чисти од токсичните супстанции. Изумрените клетки се исфрлаат,  започнува регенерација на кожното и поткожното ткиво и притоа се намалуваат брчките на лицето и вратот, исчезнуваат лошите кругови околу очите. Сето тоа допринесува кожата да изгледа млада и сјајна.

Тајната на Хипербаричните  кислородни третмани (HBO2T), е моќната оксигенација  и детоксикација од отровите што најмногу му штетат на нашето тело. Промовира релаксација, го стимулира процесот на регенерација и го зајакнува имунитетот. Го намалува заморот, ја зголемува енергијата и издржливоста. На тој начин се успорува процесот на стареење на кожата, се зголемува тонусот, антибактериското дејство, се чистат акните.

Најважно е тоа што не постојат контраиндикации, сите возрасни групи лесно можат да ја искористат оваа терапија и да се уверат во оваа чудотворна метода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.