25% попуст на четиримесечен курс по германски или албански јазик за возрасни по избор во Јазичен Едукативен Центар Кјара Дона

Цена од

4800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6400 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1600 ден.

Купени: 1

 • ул. Даме Груев бр.16 кат.2 лок.5

  Одведи ме таму

  078 518 882

  kjaradona@gmail.com

Добивате

Четиримесечен курс за возрасни за јазик по избор

Опции на понудата:

Германски јазик 6,400 ден. 4,800 ден.
Албански јазик 9,600 ден. 7,200 ден.

 • Динамика: 2 пати неделно x 90 минути
 • Сертификат
 • Курсот за германски јазик важи за сите нивоа
 • Курсот за албански јазик важи за ниво А1-1 и А2-2

*Почеток на курсевите: 01.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Кјара Дона по купување на купонот
 • Почеток на курсевите: 01.10.2019

Опис

Јазичен Едукативен Центар Кјара Дона

Јазичниот Едукативен Центар Кјара Дона располага со квалитетен стручен кадар на професори, професионални во едукативната област.  Едукативниот Центар Кјара Дона го фокусира своето работење кон деца и возрасни, преку иновативен пристап во учењето, со интерактивна и забавна програма.
 Часовите се организираат во согласност со потребите и интересите на учениците и се опфаќаат сите вештини потребни за изучување на еден јазик (читање, пишување, слушање, говорење и изговор). Во часовите е вклучена и подготовка за тестови, испрашување, интерактивна јазична настава, целокупен фокус за целосно совладување на сите потешкотии во изучувањето на еден јазик.

Со целосна грижа кон своите ученици, Кјара Дона своите часови ги организира во мали групи, со цел да секој ученик да го добие потребното внимание за совладување на материјалот.
Во Едукативниот Центар Кјара Дона можете да ги изучувате следните јазици:

 • Англиски
 • Германски
 • Италијански
 • Турски
 • Албански
 • Македонски јазик за странци

Освен редовните и интензивните јаични курсеви, Кјара Дона врши подготовка за меѓународни сертификати за познавање на англискиот јазик:

 • FCE
 • TOEFL
 • IELTS
 • BULATS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.