75% попуст на целосен интензивен курс за возрасни и деца по англиски или германски јазик за степен по избор во Јазичен Едукативен Центар Кјара Дона

РАСПРОДАДЕНО

75% попуст на целосен интензивен курс за возрасни и деца по англиски или германски јазик за степен по избор во Јазичен Едукативен Центар Кјара Дона

Цена

1,390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,600 ден.

Попуст

75%

Заштеда

4,210 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 42

 • ул. Даме Груев бр.16 кат.4 лок.5

 • 078 518 882

 • kjaradona@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 17:00 - 21:00 Саб: 17:00 - 21:00

Добивате

Целосен интензивен курс за возрасни и деца за јазик и степен (од А1 - C2) по избор:

 • Англиски јазик, цена: 5600 ден. 1390 ден.
 • Германски јазик, цена: 5600 ден. 1590 ден.

* Времетраење на курсот: 4 месеци
* Интензитет на часовите: 2 пати неделно
* Времетраење на еден час: 90min


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2017 до 30.11.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Кјара Дона по купување на купонот
 • Понудата важи само за нови кандидати
 • Термините за изведување на наставата се по договор
 • Со овој купон го добивате целиот интензивен курс по избор на попуст

Опис

Новоотворениот Јазичен Едукативен Центар Кјара Дона располага со квалитетен стручен кадар на професори, професионални во едукативната област.  Едукативниот Центар Кјара Дона го фокусира своето работење кон деца и возрасни, преку иновативен пристап во учењето, со интерактивна и забавна програма.
 Часовите се организираат во согласност со потребите и интересите на учениците и се опфаќаат сите вештини потребни за изучување на еден јазик (читање, пишување, слушање, говорење и изговор). Во часовите е вклучена и подготовка за тестови, испрашување, интерактивна јазична настава, целокупен фокус за целосно совладување на сите потешкотии во изучувањето на еден јазик.

Со целосна грижа кон своите ученици, Кјара Дона своите часови ги организира во мали групи, со цел да секој ученик да го добие потребното внимание за совладување на материјалот.
Во Едукативниот Центар Кјара Дона можете да ги изучувате следните јазици:

 • Англиски
 • Германски
 • Италијански
 • Турски
 • Албански
 • Македонски јазик за странци

Освен редовните и интензивните јаични курсеви, Кјара Дона врши подготовка за меѓународни сертификати за познавање на англискиот јазик:

 • FCE
 • TOEFL
 • IELTS
 • BULATS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ