Викенд релаксација во Ќустендил (20.05 - 30.11.2019)! 15% попуст на пакет за две лица од 2 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Strimon Garden SPA Hotel

Цена од

11330 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13330 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2000 ден.

Купени: 1

Добивате

Пакет од 2 HB ноќевања во двокреветна Deluxe соба или фамилијарен апартман + користење на СПА центарот по избор

Опции на понудата:

2 HB ноќевања за 2 лица во двокреветна Deluxe соба 13,330 ден. (215 еур)
11,330 ден. (183 еур)
2 HB ноќевања за 2 лица + дете 6-14 години во двокреветна Deluxe соба 15,872 ден. (256 еур)
13,499 ден. (218 еур)
2 HB ноќевања за 3 лица во двокреветна Deluxe соба 17,608 ден. (284 еур)
14,967 ден. (241 еур)
2 HB ноќевања за 2 лица + 2 деца 6-14 години во фамилијарен апартман 21,452 ден. (346 еур)
18,234 ден. (294 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Богат појадок на шведска маса  и вечера по специјално селектирано тристепено мени
 • 2 ноќевањa во сместување по избор во Петок и Сабота или Сабота и Недела
 • Една бесплатна хидротерапија со изворна минерална вода за време на вашиот престој
 • По терапијата ви следува пијалок од свежо исцедено сезонски овошја 
 • Пристап до затворен минерален базен, SPA & Wellness (римска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен базен, топла релаксација на клупа, релакс зона со топли кревети), фитнес сала
 • Паркинг, Интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата се однесува на наем на целото сместување, при максимална исполнетост на капацитетите
 • За деца од 0 - 5.99 години бесплатно сместување на дополнителен кревет на бaза BB
 • Сместувањето на дете 6-14 год или трето возрасно лице е на дополнително легло
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместување во собите е после 15 часот
 • Доплата за туристичка такса од  0,70 лева по лице на вечер (доплата директно во хотелот)
 • Понудата не е важечка за национални празници и специјални дати за кои има други понуди
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Strimon Garden SPA Hotel  - СПА центарот е омилено место на секој посетител на хотелот. Простран, модерен и во исто време ја носи атмосферата и духот на римската ера. Зафаќа површина од 1100 квадратни метри. На гостите им се нуди широк спектар на третмани за релаксација и подмладување на телото и душата.

Strimon Garden SPA Хотел има голем спа и велнес центар со фитнес центар, топла када, сауна, топли кревети и затворен базен. Покрај затворениот базен има лежалки каде што гостите можат да уживаат во омилените пијалоци од Барот на хотелот.

Сите соби се опремени со луксузен мебел и приватна бања. WiFi е достапно низ целиот објект бесплатно.

Хотелот има 70 соби, вклучувајќи класични и луксузни соби, 5 пространи апартмани и две луксузни мезонети. Сите соби имаат клима, сателитска ТВ, интернет, телефон, мини бар, сеф, удобни бањи со туш или када, како и џакузи за хидромасажа за двајца во мезонетите.

Интернационална и регионална кујна се служи во ресторанот Strimon Garden SPA Hotel.

Ресторанот "Garden" е омилено место за семејни прослави, деловни состаноци, весели пријателски собири или романтична вечера за двајца. Гостите на ресторанот секогаш се чувствуваат посебно, бидејќи квалитетот на храната и нивото на услуга се главните приоритети за Strimon Garden SPA Хотел!

Фитнес сала за вежбање со секаков вид на справи и маса за пинг - понг е исто така достапна. Во склоп на хотелот има можност за изнајмување велосипеди и има продавница за подароци. Има приватен бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.