img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop

1290 ден.

1290 ден.

Опис

Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop

Кажете им збогум на уморниот изглед на кожата и зголемените пори. Пробајте и уверете се зошто овој производ е продаден во преку 1 милион примероци. Направен со природно ефикасни состојки кои се безбедни и не иритирачки, овој производ ја поттикнува и ја подмладува вашата кожа со моќта на чистиот витамин Ц!

Содржи клучни состојки кои ни доаѓаат директно од природата и концентриран чист витамин Ц, со чија помош иновативната фирмула на овој производ ја ревитализира, негува и ја подобрува Вашата кожа.


Клучни состојки

 • Чист витамин Ц
 • Екстракт од центела
 • Екстракт од јузу
 • Екстракт од грејпфрут

Употреба

 • Нанесете соодветна количина на лицето и вратот наутро и навечер.
 • Доколку имате чувсвителна кожа нанесете мешавина од 1-2 капки со серум или крем.

Состав: вода, пропилен гликол, аскорбинска киселина, хидроксиетилцелулоза, екстракт од Centella asiatica, екстракт од плод од Citrus junos, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, полисорбат 60, екстракт од Brassica oleracea italica (брокула), екстракт од плод од Chaenomeles sinensis, масло од Citrus aurantium dulcis (портокал), натриум акрилат/натриум акрилоилдиметил таурат кополимер, динатриум EDTA, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), екстракт од Camellia sinensis callus culture extract, екстракт од дрво од Larix europaea, екстракт од Chrysanthellum indicum, екстракт од корен од Rheum palmatum, екстракт од корен од Asarum sieboldi, екстракт од лист од Quercus mongolia, екстракт од Persicaria hydropiper, екстракт од корен од Corydalis turtschaninovii, екстракт од корен од Coptis chinensis, екстракт од гранки од Magnolia obovata, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, лецитин, ацетил глутамин, sh-олигопептид-1, sh-олигопептид-2, sh-полипептид-1, sh-полипептид-9, sh-полипептид-11, ферментиран екстракт од бацилус/фолна киселина/соја, натриум хијалуронат, каприлил гликол, бутилен гликол, 1,2-хександиол, лимонен.


Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.