img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


- 20%

Klairs Fundamental Watery Oil Drop

1720 ден.

1376 ден.

Опис

Dear, Klairs Fundamental Watery Oil Drop се маслени капки кои на кожата ѝ пружаат моќно атиоксидантно дејство благодарение на комплексот од ориентални чаеви, неколку филтрати на ферменти и пептидите. Оваа избалансирана формула ги комбинира енергијата на серумите и богатството на маслата со есенцијалната вода од зелен чај со поекло од остовот Џеџу.

Употреба: Нанесете 2 до 3 маслени капки наутро и навечер, на лицето и вратот, пред нанесувањето крем. Маслените капки може да се користат пред или наместо серум.

Состав: вода, глицерин, бутилен гликол, вода од лист од Camellia sinensis, екстракт од Oryza sativa (ориз), екстракт од фермент на Bifida, бетаин, дипропилен гликол, сорбитол, 1,2-хександиол, екстракт од фермент на Aspergillus/ориз, екстракт од лист од Camellia sinensis, дикалиом глициризат, сорбитан сесквиолеат, етилхексилглицерин, натриум акрилат/натриум акрилоил диметил таурат кополимер, натриум хијалуронат, хидроксиетилцелулоза, ксантан гума, аргинин, карбомер, токоферил ацетат, акрилати/C10-30 алкил акрилат кросполимер, екстракт од Laminaria Japonica, церамид NP, хидрогениран лецитин, бакар трипептид-1, ацетилхексапептид-8.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на [email protected] или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.