img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop

1690 ден.

Опис

Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop

Разладете ја вжештената кожа на лицето со Midnight Blue Calming Sheet Mask. Тоа е лист-маска со црна ткаенина која содржи бамбус и јаглен, потопена во богата смирувачка есенција. Благодарение на еритролот кој го содржи оваа есенција, маската ја смирува кожата и ја намалува температурата.

Благодарение на екстрактот од азиска центела таа има антиинфламаторно дејство. Ефикасна е во прочистување на порите.

Погодна е за мрсна кожа, чувствителна кожа, иритирана кожа, кожа со проширени пори и вжештена кожа.


Клучни состојки

 • Eритритол
 • Екстракт од азиска центела
 • Екстракт од боровница
 • Гвајазулен
 • Аденозин
 • Алантоин

Употреба

 • Нанесете соодветна количина наутро и навечер на региите на лицето кои имаат потреба.

Состав: Состав: вода, бутилен гликол, метилпропандиол, глицетет-26, 1,2-хександиол, екстракт од геанче од Salix alba (врба), глицерин, еритритол, бетаин, аргинин, карбомер, алантоин, етилхексилглицерин, полиглицерил-10 лаурат, пропандиол, глицерил акрилат/кополимер на акрилна киселина, карагенан, PVM/MA кополимер, динатриум EDTA, дикалиум глициризат, екстракт од Centella asiatica. 


Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.