img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Rich Moist Foaming Cleanser

950 ден.

Опис

Rich Moist Foaming Cleanser на корејскиот бренд Dear, Klairs претставува хранлива навлажнувачка пена за чистење со масло од чајно дрво кое ја смирува и најчувствителната кожа и отстранува шминка и нечистотија. Овој чистач користи аминокиселина (главната компонента на протеините) наместо хемиски состојки (SLS).

Нејзината формула со церамид NP и хијалуронска киселина, обезбедува максимална длабока хидратација за помека кожа и е дизајнирана за совршено чистење без ефектот на затегнување на кожата што ја оставаат грубите сапуни и средства. Маслото од лист од чајно дрво и екстрактот од Houttuynia cordata ги третираат проблемите со кожата.

Оваа пена за чистење овозможува смирувачка нега и хидрантно освежување со длабинско чистење и ја подобрува состојбата на кожата и порите. Тоа е вегански производ кој помага за баланс на ph вредноста, без иритација, наменет за сите видови на кожа. Не содржи вештачки бои и ароми, етанол или силиконски масла.

Употреба: Навлажнете го лицето со топла вода, стиснете 3-4 пати со пумпата и нанесете на лицето. Лесно масирајте го лицето со кружни движења. Исплакнете со топла вода.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.