img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Rich Moist Soothing Serum

1290 ден.

Опис

Klairs Rich Moist Soothing Serum

Тоа е нежен серум со водена база со концентрирана формула направена со комплекс со богата мешавина од хидратантни состојки.


Клучни состојки

 • Натриум хијалуронат
 • Бета-глукан
 • Витамин Е
 • Екстракт од азиска центела

Употреба

 • Нанесете на чиста кожа преку ден или навечер.
 • Може да се нанесува како таргетиран третман на деловите од лицето на кои им е потребен посебен третман.

Состав: вода, натриум хијалуронат, бутилен гликол, диметил сулфон, бетаин, нато гума, пропандиол, поликватерниум-51, динатриум EDTA, екстракт од Centella asiatica, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладок корен), карбомер, аргинин, PEG-60 хидрогенирано рицинусово масло, лизин HCL, пролин, натриум аскорбил фосфат, ацетил метионин, теанин, хлорофенесин, токоферил ацетат, екстракт од плод од Illicium verum (анасон), екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од цвет од Nelumbium speciosum, екстракт од корен од Paeonia Suffruticosa, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, пантенол, екстракт од плод/лист/гранче од Luffa cylindrica, бета-глукан, екстракт од цвет од Althaea rosea, екстракт од лист од Aloe barbadensis, масло од Lavandula angustifolia (лаванда), масло од лист од Eucaliptus globulus, масло од цвет од Pelargonium graveolens, масло од кора од Citrus limon (лимон), масло од кора од Citrus aurantium dulcis (портокал), масло од цвет од Cananga odorata, екстракт од од Portulaca oleracea, екстракт од Apium graveolens (целер), екстракт, екстракт од лист од Brassica oleracea capitata (зелка), екстракт од Brasica oleracea italica (брокула), екстракт од лист од Brasica rapa (репа), екстракт од корен од Daucus carota sativa (морков), екстракт од трици од Oryza sativa (ориз), екстракт од плод/лист/гранче од Solanum lycopersicum (домат), линалол, лимонен.


Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.