Здрави и негувани стапала! 38% попуст на класичен педикир во Bombshell Beauty Bar во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

Добивате

Класичен педикир

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

На секоја модерна жена и треба освежување. Од витално значење за здрави и негувани стапала е редовно одржување на истите со цел да добиете беспрекорен изглед.

Дозволете му на професионалниот тим од Bombshell Beauty Bar да се погрижи за вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.