Совршена нега! 61% попуст на класичен третман за нега на вашето лице во ID Beauty Studio во вредност од 1500 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

910 ден.

Добивате

Класичен третман за нега на кожа на лице во ID Beauty Studio 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 27.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација во компанијата, за да закажете термин.

Опис

Одличен третман за секој тип на кожа!
Класичниот третман за чистење на лице е дел од задолжителната нега која треба да и ја овозможите на кожата на лицето пред се за да се исчисти од нејзините секојдневни загадувачи и да добие мекост и свежина.
Посетете го салонот и разубавете се за секоја пригода!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.