Совршена кожа на лицето! 50% попуст на класичен третман на лице во Нутри Диет Клуб во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Класичниот третман на лице вклучува:

 • Чистење на лицето
 • Ексфолијација
 • Нанесување на ампула со хијалурон или колаген 
 • Маска на лице според типот на кожата
 • Нанесување завршна крема

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2023 до 25.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.