Комплетно опуштање! До 50% попуст на класична масажа или релакс масажа на цело тело, масажа на грб, медицинска или спортска масажа по избор во Студио Оксалис

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Купени: 37

 • Венијамин Мачуковски 28/3, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 647 821

  [email protected]

Добивате

Kласична или релакс масажа на цело тело 

Опции на понудата:

Класична масажа на цело тело (времетраење: 45 мин.) 1,000 ден. 500 ден.
Релакс масажа на цело тело (времетраење: 60 мин.) 1,200 ден. 750 ден.
Масажа на грб (времетраење: 30 мин.) 500 ден. 250 ден.
Спортска масажа (времетраење: 30 мин.) 700 ден. 350 ден.
Медицинска масажа (времетраење: 30 мин.) 750 ден. 350 ден.

*Понудата важи само за жени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 06.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата е наменета за жени 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.