Комплетно опуштање! 50% попуст на класична масажа на цело тело во Студио Оксалис во вредност од 1000 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

Класична масажа на цело тело (времетраење: 45 мин.)

*Понудата важи само за жени

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 31.05.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени 

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.