46 ја следат оваа компанија


- 33%

Клешта за сечење лим FINDER 8″/ 200mm

430 ден.

289 ден.

Шифра:

1500000000353
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • х1 клешта
 • Бренд: FINDER
 • Материјал: метал
 • Обложени рачки за удобно работење
 • 8" / 200mm

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.