46 ја следат оваа компанија


- 23%

Клешта за железо FESTA со димензија по избор

1800 ден.

1379 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1800000000147
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Достапни димензии: 24“ / 610 mm или 18“ 460 mm
 • Висококвалитетни клешти
 • Обложени со антикорозивни облоги
 • Меки и ергономски облоги TPR
 • Изработени според сертификатот ISO 9001

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.