Back to school акција! 33% попуст на училишен ранец Adventure со сина или розева боја од Клевер-МК во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Back to school акција! 33% попуст на училишен ранец Adventure со сина или розева боја од Клевер-МК во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден..

Попуст

33%

Заштеда

401 ден..

Купени : 1

Добивате

Училишен ранец Adventure (димензии: 28x20x39 cm) во боја по избор:

  • Сина 
  • Розева 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 27.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Изброт на модел се врши според принципот прв дојден - прв услужен
  • Локации на Клевер - МК: Спроти холандска амбасада, телефон: 3118 251; ТЦ Лептокарија, телефон: 3064 042; Спроти ТЦ Бисер, телефон: 2454 655;

Опис

Карактеристики:

  • Модел: Adventure
  • Боја: сина или розева
  • Димензии: 28x20x39 cm

Повеќенаменски ранец со две големи прегради погодни за книги, лаптоп и спортска опрема. Ергономските подлоги на рачките придонесуваат за удобност при повеќечасовно носење.  

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ