Back to school акција! Ранец за модерни девојки! 24% попуст на училишен ранец Barbie Spy од Клевер-МК во вредност од 1800 ден. по цена од 1364 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Back to school акција! Ранец за модерни девојки! 24% попуст на училишен ранец Barbie Spy од Клевер-МК во вредност од 1800 ден. по цена од 1364 ден.

Цена

1,364 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден..

Попуст

24%

Заштеда

436 ден..

Добивате

Училишен ранец Barbie Spy

  • Димензии: 38x30x17 cm

Услови

  • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 27.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Изброт на модел се врши според принципот прв дојден - прв услужен
  • Локации на Клевер - МК: Спроти холандска амбасада, телефон: 3118 251; ТЦ Лептокарија, телефон: 3064 042; Спроти ТЦ Бисер, телефон: 2454 655;

Опис

Карактеристики:

  • Модел: Barbie Spy
  • Дименции: 38x30x17 cm

Анатомски училишен ранец изработен од висококвалитетен материјал. Рачки за на рамо со прилагодлива должина. Две прегради за учебници, тетратки, прибор и една помала предна преграда. Страничен мрежаст џеб за термос или шише вода.  

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ