Back to school акција! 33% попуст на училишен ранец во црно сина боја од Клевер - МК во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Back to school акција! 33% попуст на училишен ранец во црно сина боја од Клевер - МК во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

401 ден.

Купени : 1

Добивате

Училишен ранец во црно сина боја

 • Димензии: 28х20х39

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 27.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Изброт на модел се врши според принципот прв дојден - прв услужен
 • Локации на Клевер - МК: Спроти холандска амбасада, телефон: 3118 251; ТЦ Лептокарија, телефон: 3064 042; Спроти ТЦ Бисер, телефон: 2454 655;

Опис

Училишен ранец од висококвалитетен материјал, со уникатен дизајн!

 • Димензии: 28х20х39
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ