- 21%

VIVAX Клима уред инвертер ACP-09CH25AEQI R32 2.5 kW + 3 години гаранција + ГРАТИС Wi Fi модул

22500 ден.

17590 ден.

Шифра:

300000001249
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.2 / 4.0)
 • Максимален капацитет на ладење: 2,64(0,91-3,40)kW
 • Максимален капацитет на греење: 2,93(0,82-3,37)kW
 • Влезна моќност ладење: 710(100~1240)W
 • Влезна моќност греење: 739(120~1200)W
 • Проток на воздух: 520 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 1.0 l/h
 • Ниво на бучава: 41.00 dB
 • Работна температура: од -15 °C до 50 °C
 • Димензии внатрешна единица: 805 x 194 x 285 mm
 • Димензии надворешна единица: 700 x 275 x 550 mm
 • Нето тежина:  7,5kg/22,7kg
 • Останато: Auto mode, Soft start, 1W standby, Memory функција (auto-restart), Turbo функција, тајмер, Sleep функција, LED дисплеј, самодијагностика, филтер за прашина, заштита на вентил надворешна единица, , 1W standby,, 12 Fan Speed, self cleaning.
 • Гаранција: 3 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.