39 ја следат оваа компанија


Клима уред инвертер VIVAX ACP-24CH70AEQI R32 + 3 години гаранција

46990 ден.

Шифра:

300000001251
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6,10/4,00)
 • Максимален капацитет на ладење: 7,03(2,08-7,95)kW
 • Максимален капацитет на греење: 7,33(1,61-8,79)kW
 • Влезна моќност ладење: 2345(160~2960)W
 • Влезна моќност греење: 2035(260~3140)W
 • Проток на воздух: 980 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 2.4 l/h
 • Ниво на бучава: 44.5 dB
 • Работна температура: од -15 °C до 50 °C
 • Димензии надворешна единица: 1040 x 220 x 327mm
 • Димензии внатрешна единица: 845 x 363 x 702mm
 • Нето тежина:  12,3kg/51,5kg
 • Останато: Auto mode, Soft start, 1W standby, Memory функција (auto-restart), Turbo функција, тајмер, Sleep funkcija, LED display, самодијагностика, dust филтер, заштита на вентил надворешна единица
 • Гаранција: 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.