VIVAX Клима уред инвертер ACP-09CH25AERI R32 2.5 kW + 3 години гаранција

23590 ден.

Шифра:

300000001239
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тип на производ: CE – Инвертер клима
 • Максимален капацитет на ладење: 2,64 kW
 • Максимален капацитет на греење:  2,93 kW
 • Напојување: 220-240V/1/50Hz
 • Влезна моќност на ладење: 750 W
 • Влезна моќност на греење: 770 W
 • Проток на воздух: 420 m3
 • Капацитет на одвлажнување: 1.00 l/h
 • Ниво на бучава: 53-58 dB
 • Работна температура: од -15 ℃  до 50 ℃
 • Функционалности: I feel функција, Turbo mode, auto mode, auto restart, ionizator
 • Самодијагностика на дефекти, sleep mode, soft start, timer
 • LED ekran, bio филтер, dust филтер, рамна предна маска
 • Функции: исушувач на преостанатата влага и грејач на компресорот и кондензаторот
 • Функциија на заштеда на енергија
 • Придвижување при низок напон
 • Заштита на вентилот на надворешната единица
 • Wi-Fi ready
 • Фреон: R410A
 • Тежина: 7.4 kg
 • Димензии надвошерна единица: 770 X 555 X 300 mm
 • Гаранција: 3 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.