VIVAX Клима уред инвертер ACP-09CH25AEYI R32 2.5 kW + 3 години гаранција

52000 ден.

46999 ден.

Шифра:

300000001243
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A+++ (9.7 / 5.5)
 • Максимален капацитет на ладење: 3660 W
 • Максимален капацитет на греење: 4540 W
 • Просечна моќност: Ладење: 2640 W ; Греење: 4100 W
 • Влезна моќност ладење: 483 W
 • Влезна моќност греење: 834 W
 • Проток на воздух: 545 m³/h
 • Капацитет на одвлажнување: 1 l/h
 • Ниво на бучава: 41 dB (A)
 • Работна температура: од – 32 °C до 50 °C
 • Маса внатрешна единица: 12.4 kg
 • Маса надворешна единица: 37 kg
 • Препорачана површина: 25 m²
 • Фреон: R32
 • Филтри: Bio филтер, jонизатор, филтер за прашина
 • Димензии надворешна единица: 800 x 554 x 333 mm
 • Димензии внатрешна единица: 895 x 298 x 248 mm
 • Останато: висока ефикасност, јонизатор, ЕСО mode, 1W standby, детектор за движење, контрола за влажност на воздухот, безшумна операција, самодијагноза, тајмер, безшумна опција, греач на компресор, греач на кондензатор, контрола на влажност на воздух, дигитален екран, интелигентно одмрзнување, 3D airflow, двосмерен одвод на кондензат, турбо, sleep mode, self cleaning, 12 Fan Speed, заштита на вентил надворешна единица.
 • Функции: iFeel фунција, louver position memory function, turbo фунција, memory функција, Wi-Fi ready
 • Гаранција: 3 години

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.