- 14%

VIVAX клима уред ACP-12CH35AEQI R32 3.5 kW + 3 години гаранција

25870 ден.

21990 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001404
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0)
 • Максимален капацитет на ладење: 4100 W
 • Максимален капацитет на греење: 4220 W
 • Просечна моќност: 3520/3810 W
 • Влезна моќност на ладење: 1237 W
 • Влезна моќност на греење: 964 W
 • Проток на воздух: 600 m3
 • Капацитет на одвлажнување: 1.20 l/h
 • Ниво на бучава: 40 dB
 • Работна температура: од -15 ℃  до 50 ℃
 • Маса внатрешна единица: 7,50 kg
 • Маса надворешна единица: 22,70 kg
 • Препорачана површина: 35 м2
 • Фреон: R32
 • Филтри: филтер за прашина, Cold catalyst филтер
 • Димензии надвошерна единица: 700 X 550 X 275 mm
 • Гаранција: 3 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.