- 11%

VIVAX Клима уред ACP-18CH50AEX 5.5 kW + 3 години гаранција

28000 ден.

24999 ден.

Шифра:

300000001235
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21/3.61)
 • Максимален капацитет на ладење: 5275 W
 • Максимален капацитет на греење: 5568 W
 • Просечна моќност: 5275/5568 W
 • Влезна моќност на ладење: 1643 W
 • Влезна моќност на греење: 2200 W
 • Проток на воздух: 820 m3
 • Ниво на бучава: 43 dB
 • Работна температура: од -7 ℃  до 30 ℃
 • Маса внатрешна единица: 10.20 kg
 • Маса надворешна единица: 35.80 kg
 • Препорачана површина: 60 м2
 • Фреон: R410A
 • Филтри: Cold catalyst филтер, Active carbon филтер
 • Димензии надвошерна единица: 770 X 555 X 300 mm
 • Гаранција: 3 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.