Посетете ја Виена (09.10-01.12.2019))! Едно, две или три ноќевања со појадок за 2 лица во Klimt Hotel & Apartments

Цена од

4712 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6200 ден.

Попуст

24%

Заштеда

1488 ден.
 • Felbigergasse 58, 1140 Vienna, Austria

  Одведи ме таму

  +43 (0)1 914 55 65

  office@klimt-hotel.at

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор: 

Опции на понудата:

1 BВ ноќевањa за 2 лица 6,200 ден. (100 еур)
4,712 ден. (76 еур)
2 BВ ноќевањa за 2 лица 11,780 ден. (190 еур)
8,928 ден. (144 еур)
3 BВ ноќевањa за 2 лица 18,600 ден. (300 еур)
12,710 ден. (205 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 1, 2  или 3 ноќевања со појадок
 • Шише вино како подарок за добредојде
 • За дете од 0 до 3 години престојот е бесплатен
 • Бесплатен Wi-Fi

*Пријавување од 12:00 - 00:00 часот, одјавување од 05:00 - 12:00 часот

*Предрезервацијата е можна само на следниот линк: office@klimt-hotel.at

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2019 до 01.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби
 • Предрезервацијата е можна само на следниот линк: office@klimt-hotel.at
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Пријавување во хотелот е во 12:00 - 00:00 часот, одјавување од 05:00 - 12:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот и апартманите Климт се наоѓаат на сончева, тивка локација, западно од градот. Многу близу до Schönbrunn Palace, хотелот е идеална почетна точка за сите туристички и/или професионални активности во и околу Виена. Семејниот хотел е посветен на престојот на гостите што е можно попријатно. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.