0 ја следат оваа компанија


Клип за сонце

1950 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

C-CLIPS

Опис

Овој сончев клип е совршен додаток за вашите Barners очила. Трансформирајте ги вашите очила за екран во стилски очила за сонце, за една секунда. Секој клип се изработува рачно, за да се вклопи точно со секој различен модел. Забелешка: Со купување на овој продукт, го купувате само сончевиот клип за очила како додаток.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.