Дестинација Македонија! Незаборавно адреналинско искуство! 30% попуст на тандем летање со параглајдер од Водно или Скопска Црна Гора + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон во вредност од 4300 ден. по цена од 2999 ден.

Цена

2999 ден.

Вредност

4300 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1301 ден.

Преостанато време

Купени: 120

Добивате

Tандем летање со параглајдер од Водно или Скопска Црна Гора

 • Место на поаѓање - од Центар (Скопје) до Водно/Скопска Црна Гора - местото на полетување
 • Снимање со GoPro камера
 • Со купени 2 ваучери можност за летање тандем во пар
 • Со купени 3 и повеќе ваучери добивате подарок параглајдинг маичка

*Параглајдинг летањето се извршува во тандем со тренер за летање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се договорите за сите детали околу летот
 • Дозволено е сликање или снимање за време на летот
 • Видео материјалите и сликите се добиваат на CD, USB или се префрлаат на телефон
 • Можност за паралелно летање во парови

Опис

Екстремен спорт за вистински адреналин! Подарете си себеси или на вашите најблиски незаборавно искуство кое ќе се памети цел живот. Одлична можност да го погледнете градот Скопје од поинаква перспектива која ќе ви го одземе здивот и ќе го донесе вашиот адреналин на максимално ниво

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите СКОПЈЕ

 • Шумовитото Водно доминира над градот. Кој може да ги заборави љубичиците во Карпош, јапонските цреши на улица „Максим Горки“.
 • Скопје уште од времето е најпознато по мирисот на липите и сенките на костените. Тие се аромата што се врежува во меморијата на сите ваши сетила.
 • Уште славниот Прокопиј, хроничар на царот Јустинијан, во својот познат опис на Јустинијана Прима зборува за скопските гостилници... Оваа традиција скопјани со задоволство ја негуваат до ден-денес. Чкембе, телешка, пилешка, па дури и рибја чорба!
 • Во Дебар Маало се одиграл првиот фудбалски меч, отворена е првата летна кафеана, направен е првиот уреден парк, првиот стадион, првиот Природонаучен музеј и Зоолошката градина, првите куќи во модерен и граѓански дух.
 • Некогаш јагне, бамји и татлии. Денес – десетка со кромид или бифтек во пепер сос, салата рикола со пармезан и чоколадно суфле со сладолед. Такво е Скопје – сè е измешано во едно.
 • Арапска куќа, подигната во 1938 година, во тоа време (а богами и денес) била вистинска сензација.
 • Скопје својот европски дух и шмек почнува да го добива со изградбата на пругата Скопје-Солун во 1873 година.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.