Незаборавно адреналинско искуство! 21% попуст на тандем летање со параглајдер од Водно + превоз од Параглајдинг Клуб Озон во вредност од 4200 ден. по цена од 3300 ден.

Цена

3300 ден.

Вредност

4200 ден.

Попуст

21%

Заштеда

900 ден.

Купени: 11

Добивате

Тандем летање со параглајдер од Водно

 • Вклучен организиран превоз од Скопје од дома до Водно - местото на полетување
 • Карта за жичара 

*Параглајдинг летањето се извршува во тандем со тренер за летање

*Можност за снимање со GoPro

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2019 до 09.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се договорите за сите детали околу летот
 • Дозволено е сликање или снимање за време на летот
 • Можност за снимање со GoPro камера со дополнителна доплата од 300 денари
 • Видео материјалите и сликите се добиваат на CD, USB или се префрлаат на телефон
 • Можност за паралелно летање во парови

Опис

Екстремен спорт за вистински адреналин! Подарете си себеси или на вашите најблиски незаборавно искуство кое ќе се памети цел живот. Одлична можност да го погледнете градот Скопје од поинаква перспектива која ќе ви го одземе здивот и ќе го донесе вашиот адреналин на максимално ниво

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.