Уживајте во Златибор (Март-Декември)! 50% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор: двокреветна соба или VIP residence апартман + користење на СПА центарот во Klub Satelit Zlatibor

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Златибор (Март-Декември)! 50% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор: двокреветна соба или VIP residence апартман + користење на СПА центарот во Klub Satelit Zlatibor

Цена

2,170 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,340 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2,170 ден.

Купени : 13

 • Klub Satelit Zlatibor, Serbia

 • +381 63 333 443, +381 31841-188;

 • office@satelit.rs

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 23:00 Саб-Нед: 07:00 - 23:00

Добивате

Наем на целото сместување за едно ноќевање по избор:

 • Наем на соба (за 2 лица), цена: 4340 ден.(70 еур) 2170 ден.(35 еур)
 • Наем на VIP/residence apartment (за 4 лица), цена: 7440 ден.(120 еур) 3720 ден.(60 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на СПА центар
 • Користење на фитнес

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони

*Понудата не важи за период 05-10.04.2018, 30.04-02.05.2018 и 01.07-31.08.2018


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2018 до 21.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за период 05-10.04.2018, 30.04-02.05.2018 и 01.07-31.08.2018
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

ZLATIBOR KLUB SATELIT- НАЈДОБРИОТ ЗАМОК ВО ЗЛАТИБОР!
Сакате одмор на планината со достапна солена вода, сауна со работно време од 09-23 часот најубавата домашна кујна, хроно центар, удобно сместување, одлични вина и пријателски однос кон вашите миленичиња Zlatibor Club Satellite е вистинското место за вас!

Zlatibor Club Satellite е еден од најбараните објекти за сместување во Златибор како за домашни така и за странски гости. Добитник е на бројни награди за квалитет на работа.
Трите најважни карактеристики се луксузни мебел, необичен амбиент и пријателски персонал, кој досега сместил повеќе од 20 000 задоволни гости.

Објектот е опремен со највисоки стандарди на топлина и ви нуди атмосфера која ќе ве натера да се чувствувате како дома дома. Секој детаљ е дизајниран со посебно внимание за да ви овозможи да уживате додека престојувате во една од најубавите планини во Србија.

Сместувачкиот капацитет на зградата се состои од десет соби и четиринаесет апартмани од различни стилови и топли бои, во кои за добредојде ќе најдете шише вино, овошје и други подароци. Луксузно опремени, имаат се што ви треба за целосна удобност и апсолутно уживање: LCD телевизори, DVD плеери, услуга во соба во секое време од денот и ноќта, мини бар, сеф, телефон, безжична интернет конекција и други погодности.

Дел од Zlatibor Club Satellite се исто така Satelit Residence апартмани - нови луксузни апартмани со најубав поглед на природата и повторно во центарот на Златибор. Постојат 5 исклучиво опремени апартмани од 70+ м2. Тие се наоѓаат во станбена зона во близина на главната зграда на скијачките падини на падините на Обвидовица. Самата зграда е изградена според најновите стандарди. Гостите кои престојуваат во овие апартмани имаат на располагање најсовремен мебел и се опремени со: LCD телевизор, ДВД, мини бар, Wi-Fi интернет и многу повеќе детали. Гостите го користат ресторан и СПА центарот во главната зграда.Не пропуштајте ја можноста да уживате во најсовремен опремен апартман и поглед од прозорецот кон природните убавини на Златибор.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.