53 ја следат оваа компанија


Клупа дрвена за надворешна употреба

18990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот : Должина-1800 мм; Ширина-530 мм; Висина-700мм
  • Тежина : 35 кг
  • 2 пакети: 1 пакет: 5 даски; 2 пакет: 2 метални страници
  • Вклучува штрафови
  • Металаната конструкција е изработена од лиено железо
  • Дрвените кадрони се офарбани за заштита од надворешни влијанија
  • Можност за анкерисување на клупата

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.