53 ја следат оваа компанија


- 18%

Клупа на расклопување TONS GARDEN 7219

4000 ден.

3290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • 180 хм 25 х 43 см
  • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.