40% попуст на AEG подлога за греење + 1 година гаранција од KM Medical во вредност од 3500 ден. по цена од 2100 ден.

Цена

2100 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1400 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Електрична подлога за греење АЕГ + 1 година гаранција

 • Земја на потекло: Германија
 • 4 врвки за прикачување и сигурност на подлогата
 • 3 нивоа на топлина
 • автоматско исклучување после 8 часа работа
 • димензии: 61 х 145 см ( единечно)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на "KM Medical"
 • Ограничени количини!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Земја на потекло: Германија 
 • 4 врвки за прикачување и сигурност на подлогата 
 • 3 нивоа на топлина - автоматско исклучување после 8 часа работа 
 • Димензии: 75х150см (единечно) 
 • Гаранција: една година и обезбеден наш сервис и резервни
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.