34% попуст на маски за заштита од аеро загадување FFP N95 со пет слоја на заштита со активен карбон од KM Medical во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 78

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

FFP маска со пет слоја на заштита со активен карбон

 • Заштита дури и од најмалите пм 2,5 честици
 • Со валва за дишење 
 • Употреба: до 120 работни-ефективни часа( активно носење 8 часа дневно =  15 дена употреба или  4 часа дневно = 30 дена употреба)
 • Достапни бои: сива, бела со розево, бела со зелено, тиркиз ( избор на бои е во зависност од достапноста на залиха)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата KM Medical или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

 • Маските се изработени од специјални ткаенини кои содржат спреј-филтер, сироко памучно платно и специјален памук со високо ниво на заштита (PP Acupunture cotton); SBPP+KN95
 • Сертификати: EC (TUV Rheinland) , ISO9001, ISO13485, FDA...
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.