Ревитализација на телото и умот со 99,5% кислород! До 23% попуст на мини преносен инхалер со концентриран чист кислород од "Km Medical"

РАСПРОДАДЕНО

Ревитализација на телото и умот со 99,5% кислород! До 23% попуст на мини преносен инхалер со концентриран чист кислород од "Km Medical"

Цена

355 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

21%

Заштеда

95 ден.

Купени : 19

 • ул. Водњанска бр. 60 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 3223 786, 3223 761, 071 237 557

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 16:30

Добивате

 • Модел 1 - AR001А со маска, цена: 680 ден. 524 ден.
 • Модел 2 - AR-001 со маска, цена: 660 ден. 508 ден.
 • Модел 3 - AR-004B со назална канила, цена: 645 ден. 497 ден.
 • Модел 4 - AR-003, цена: 490 ден. 382 ден.
 • Модел 5 - AR-005A, цена: 450 ден. 355 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.12.2016 до 15.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на "KM Medical"
 • За купени 3 купони од зделките на КМ Медикал следува ГРАТИС дигитален топломер БК 4301

Опис

Мини преносен инхалер со концентриран чист кислород (99,5%) за секојдневна употреба!

За ревитализација на Вашето тело и ум. Секојдневните физички и психички активности, како и стресот, алкохолот и сл. придонесуваат за намалена количина на кислород во телото. Со вдишување на чист кислород Вашето тело и мозокот се ревитализираат и со тоа се зголемува Вашата сила, енергија и продуктивност!

Овој производ е особено погоден за употреба при/за:

 • Спортување (сите видови)
 • Планинарење (особено при поголема надморска висина каде кислородот е поредок)
 • Освежување на лицето и телото
 • Голем притисок/стрес/нервоза/деконцентрација
 • Пијанство / Мамурлак
 • Постари особи
 • Возачи

Напомена:

 • За ЕДНОКРАТНА употреба! Не се полни повторно!
 • САМО за рекреативна употреба!
 • Производот не заменува терапија препишана од доктор! Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лекува или да спречи било каква болест!

1. Модел: О2 VIGOR (AR001А) со маска

 • Волумен на гас (кислород): 12л
 • Чистота на кислород: 99,5%
 • Количина на гас: 120 вдишувања (по 2 секунди секое)

2. Модел: О2 VIGOR (AR-001) со маска

 • Волумен на гас (кислород): 8л
 • Чистота на кислород: 99,5%
 • Количина на гас: 80 вдишувања (по 2 секунди секое)

3. Модел: О2 VIGOR (AR-004B) со назална канила

 • Волумен на гас (кислород): 8л
 • Чистота на кислород: 99,5%
 • Количина на гас: од 2-15 минути

4. Модел: О2 VIGOR (AR-003)

 • Волумен на гас (кислород): 3л
 • Чистота на кислород: 99,5%
 • Количина: 20 прскања (1-2 секунди/секое)

5. Модел: О2 VIGOR (AR-005A)

 • Волумен на гас (кислород): 1500 мл (1,5л)
 • Чистота на кислород: 99,5%
 • Количина: 20 прскања (1-2 секунди/секое)
 • Избор на вкус: неутрален, ментол, зелен чај (во зависност од моменталната залиха)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ