32% попуст на дигитален топломер Citizen + 1 година гаранција од KM Medical во вредност од 220 ден. по цена од 150 ден.

Вредност

220 ден.

Попуст

32%

Заштеда

70 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Дигитален топломер Citizen + 1 година гаранција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на "KM Medical" или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави, испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Карактеристики на производот:

 • модел: СТА – 301
 • опција: °С / °F
 • за општа употреба
 • автоматско прикажување на резултатот од последното мерење
 • звучен сигнал
 • приказ на 3 бројки со децимала
 • автоматско исклучување
 • опсег на мерење : 32°С   ̴ 42.9°С (90.0 °F ̴ 109.9°F)
 • батерија: DC 1,5V (Микро алкална батерија LR41x1)
 • приказ на екран:  три бројки со ознака за децимала, °С, °F, ознака за слаба батерија, ознака за меморија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.