40% попуст на електричен вентилатор со навлажнувач на воздух со водена пареа АЕГ од KM Medical во вредност од 10 000 ден. по цена од 6000 ден.

Цена

6000 ден.

Вредност

10000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

4000 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Електричен вентилатор со навлажнувач на воздух со водена пареа АЕГ

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на "KM Medical"

Опис

Опис на производот:

 • дијаметар: 40 см
 • тивок
 • подесување на агол на ладење
 • метална заштита
 • далечински управувач
 • електронски тајмер на 30 минути (0,5 часа - 7,5 часа)
 • три брзини
 • две предпрограмирани функции
 • ЛЕД сијалички
 • капацитет на резервоар за вода: 3 литри
 • ултрасоничен
 • за површина : 60-70м2
 • моќност: 80 вати
 • можност за работа и без навлажнувач
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.