25% попуст на масажер за седиште АЕГ во KM Medical во вредност од 4000 ден. по цена од 3000 ден.

Цена

3000 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1000 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1 | Остануваат: 7

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Масажер за седиште АЕГ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на KM Medical

Опис

Карактеристики на производот:

 • 6 зони на масажа 
 • 8 програми на масажа
 • греачи 
 • може да се користи на стол/седиште/ фотеља или во легната положба (пр. кревет)
 • материјал отпорен на нечистотии
 • мултифункционален управувач со ЛЦД екран
 • aдаптер 12V/240V
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.