31% попуст на зглобен дигитален мерач на крвен притисок Citizen Јапонија + една година гаранција по избор од KM Medical

Цена од

2000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2900 ден.

Попуст

31%

Заштеда

900 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на KM Medical

Опис

Карактеристики на дигиталните мерачи:

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 618
- Eлегантен и практичен дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 120 мемории (2х60 мемеории)
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, датум и час на
мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 650
- Eлегантен и практичен дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 60 мемории
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, симбол за
аритмија, датум и час на мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 657
- Eлегантен и практичен, ултратенок дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 90 мемории
- симбол за движење на телото
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, симбол за
аритмија, датум и час на мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)
 

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHU – 304

- мемории: 99
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHU – 456
- мемории: 90
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- тивок режим на работа
- индикатор за движење на телото
- опција за адаптер
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHUD - 514
- мемории: 99
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- опција за адаптер
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.