9 ја следат оваа компанија


К'на за коса стандели- 6 парчиња

135 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

 • Освен што ја бојадисува косата, к’ната ја негува кожата на главата
 • Создава заштитен слој кој спречува штетните супстанци да навлезат во влакното
 • Ја чува од сушење
 • Има 7 нијанси 
 1. Црна
 2. Кафеава
 3. Махагони
 4. Бургунди
 5. Рубин црвена
 6. Костен
 7. Плава

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.