Празнично уживање со книга во рака! До 50% попуст на книга по избор од Култура

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

200 ден.

Купени: 43

 • ул. Македонија бр. 33

  Одведи ме таму

  02 3296 763

  info@kultura.com.mk, ipkultura@gmail.com

Добивате

Книга бестселер по избор:

 • Од прва рака - Даглас Едвардс цена: 250 ден. 162 ден.
 • Кога се заљубив - Миранда Дикинсон цена: 450 ден. 292 ден.
 • Париз за еден и други приказни - Џоџо Мојес цена: 450 ден. 292 ден.
 • Сé уште мислам на тебе - Адел Паркс цена: 450 ден. 292 ден.
 • Понуда што не можеш да ја одбиеш - Џил Мансел цена: 420 ден. 273 ден.
 • Преправај се и танцувај - Дијана Чемберлен цена: 420 ден. 273 ден.
 • Сé започна со бакнеж - Миранда Дикинсон цена: 420 ден. 273 ден.
 • Еден плус еден - Џоџо Мојес цена: 450 ден. 292 ден.
 • Обиди се со мене - Џил Мансел цена: 420 ден. 273 ден..
 • Ништо не трае вечно - Морин Ли цена: 390 ден. 253 ден.
 • Пристаништето нова надеж - Холи Робинсон цена: 450 ден. 292 ден.
 • Писмото - Кетрин Хјуџис цена: 420 ден. 273 ден.
 • Засекогаш - Сузана Тамаро цена: 190 ден. 123 ден.
 • Клуб на прељубници - Тес Симсон цена: 400 ден. 200ден.
 • Во канџите на неверството - Тес Симсон цена: 400 ден. 200 ден.
 • Ќерка на правта - Венди Волас цена: 420 ден. 210 ден.
 • Бурен живот - Георги Стоев цена: 250 ден. 125 ден.
 • Некои бладања од војната - Митко Апостолов цена: 299 ден. 149 ден.
 • Чувари на несвесното: англиски надреализам - Марија Гиревска цена: 200 ден. 100 ден.
 • Сенишни светла - Марија Гиревска цена: 300 ден. 150 ден.
 • Херменевтика на поезијата на Анте Поповски - Анита Цветановски цена: 250 ден. 125 ден.
 • Зеро Зеро Зеро - Роберто Савијано цена: 599 ден. 299 ден.
 • Кодот на Да Винчи - Ден Браун цена: 600 ден. 300 ден.
 • Невработена - Лиса Овенс цена: 390 ден. 195 ден.
 • Бакнеж на полноќ - Елојза Џејмс цена: 450 ден. 225 ден.
 • Неизгубливи нешта - Никола Кочовски цена: 250 ден. 125 ден.
 • Последниот воз за Загреб - Владимир Попов цена: 250 ден. 125 ден.
 • Најсреќната девојка на светот - Џесика Нол цена: 420 ден. 210 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2018 до 17.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Книгите се подигнуваат од продавницата на Култура
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Детална содржина за книгите може да прочитате на следните линкови:

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.